Dead by Daylight - Náhled

Nicolas Cage se řítí do Dead by Daylight

20. 5. 2023
 

Jedna z největších hollywoodských ikon dokonce bude ve hře hrát sama sebe. Herec v posledních letech ve filmech už moc nezáří, tak si asi řekl, že je načase zkusit herní průmysl. V hororové hře Dead by Daylight od Behaviour Interactive si střihne roli ve svém obsazení, tudíž se stane jedním z přeživších.

Ve videu, kde se objevuje už digitalizovaný, říká: „Není nic silnějšího než představivost.“ Nicolas Cage už je očividně natolik velkou legendou, že nikoho jiného hrát nemusí. Loni zazářil Nicolas Cage jako Nicolas Cage v akční komedii Unbearable Weight of Massive Talent. Uvidíme, jak do hry zapadne, ale je to slavný herec, jenž už několikrát ukázal, že umí. Tak snad bude umět i přežít.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.