Vampire The Masquerade Bloodhunt - náhledovka

Neveřejné testování Bloodhuntu již příští měsíc

19. 2. 2022
Zdroj náhledu: Sharkmob

Již příští měsíc se dočkáme neveřejného testování hry Bloodhunt, určeného pro všechny, kteří si v ní zřídili účet.

Studio Sharkmob v listopadu mnohé zaskočilo, když oznámilo dočasné uzavření serverů za účelem další práce na hře, především na její optimalizaci. To šlo proti původním dříve veřejně oznámeným plánům, které počítaly s uvedením Bloodhuntu na konzoli PlayStation 5 ještě do konce loňského roku. Avšak již tehdy bylo přislíbeno, že se před opětovným spuštěním serverů dočkáme možnosti testování, jež bude otevřena omezenému množství hráčů.

Zmíněné neveřejné testování má proběhnout někdy v průběhu března na verzi pro PC, mělo by trvat den až dva a mělo by se zaměřit na technický výkon hry.

Ostrého vydání hry Bloodhunt bychom se měli dočkat někdy na jaře tohoto roku (tedy nejpozději 20. června). Vývojáři byli od prosince poměrně skoupí na novinky, pokud nepočítáme krátký trailer na Game Awards (9. prosince). Připomněli se 14. února na svátek sv. Valentýna s tematickým videem, na němž vidíme upírku sedící v křesle.

Bližší informace se dozvíme už příští týden.

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.