New World betaverze „ničí” karty Nvidia RTX 3090

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Některé grafické procesory Nvidia RTX 3090 se po hraní betaverze hry New World „zaseknou“

New World je připravovaná masivně multiplayerová online hra (MMORPG) od Amazon Games, která má být vydána 31. srpna 2021. Hra se odehrává v polovině 16. století a hráči kolonizují fiktivní zemi po vzoru koloniální Ameriky v Atlantickém oceánu. 

Nedávno vydaná uzavřená betaverze New World již překročila hranici 200 000 souběžně hrajících hráčů, ale zdá se, že někteří z těch, kteří používají nejlepší grafickou kartu Nvidia, aby se do hry podívali dříve, nemají příliš příjemné zážitky. Objevují se zprávy, že několik grafických procesorů RTX 3090 po spuštění nové hry zřejmě zasekne.

New World plague doctor

Zdroj: igdb.com

Odhalila hra New World problém grafických profesorů RTX 3090?

Jeden z uživatelů serveru Reddit tvrdí, že jeho počítač 3090 přestal fungovat poté, co v nabídce jednoduše přepnul kvalitu grafiky a stiskl tlačítko uložit. Totéž se stalo i tvůrci obsahu Gladdovi, který rovněž nahlásil stejný problém na kartě EVGA 3090 a uvedl, že beta „úplně usmažila mou grafickou kartu“.

Mnoho komentářů naznačuje, že problém se týká především varianty grafické karty EVGA FTW3, ale další značkou, která se do sporu dostala, je Gigabyte. Nejpodivnější na tom je, že se obtíže zdají být exkluzivní pro RTX 3090, což naznačuje, že by mohly existovat nějaké základní problémy s GPU, které New World odhalil.

Hru naleznete zde.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn