„No Build“ se ve Fortnite může stát trvalým režimem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Podle informací získaných pomocí dataminingu se má režim No Build stát trvalou herní možností ve Fortnite. V nedávné aktualizaci druhé sezóny třetí kapitoly přidala společnost Epic Games do hry režim No Build a dočasně odstranila mechaniku stavění. Tento časově omezený režim byl uveden na trh v souvislosti s příběhovou linií Resistance, která slouží jako závěrečná bitva za osvobození Bodu nula.

Tento režim rozděluje Fortnite komunitu

Ve druhé sezóně třetí kapitoly se hráči seznámili s něčím víc než jen se závěrečným zúčtováním v okolí Bodu nula. Do seznamu hratelných postav se do Battle Passu k radosti mnohých v nové sezóně přidal také Doctor Strange. Jak bylo uvedeno výše, v aktualizaci pro druhou sezonu společnost Epic Games odstranila nejosobitější herní mechaniku Fortnite: stavění. Jako kompenzaci za nedostatek stavebních možností dal vývojový tým hráčům přístup k dodatečnému štítu, tzv. overshieldu, nicméně fanoušci se rozcházejí v názoru ohledně toho, zda dočasné změny staveb jsou pro Fortnite přínosem, či mu spíše škodí.
Leaker HYPEX prostřednictvím analýzy dat zjistil, že po ukončení časově omezené akce pro Fortnite budou mít hráči konečně přístup ke klasickému režimu. Dataminer ale také v příspěvku na svém Twitteru upozornil, že nápověda zobrazená na načítacích obrazovkách bude znít „V režimech, ve kterých je povoleno budování…“. Pokud jsou tyto informace pravdivé, naznačují, že herní režim No Build ve Fortnite zůstane zachován dlouhodobě.

Zdroj: screenrant.com/

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn