Battlefield 2042 intro21

PS Plus březen 2023 přinese nejnovější díl akční série Battlefield

24. 2. 2023
Zdroj náhledu: DICE

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc březen roku 2023. Tentokrát se dočkáme tří zajímavých titulů, které si od 7. března do 3. dubna budeme moci přidat do naší knihovny. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

Battlefield 2042

Prvním kouskem nového PS Plus březen 2023 je nejnovější díl slavné akční multiplayerové série Battlefield. Nový díl nese označení Battlefield 2042 a vyšel 6. října roku 2021. Ačkoliv byl od EA a DICE původně slibován návrat ke kořenům, ve výsledku titul příliš nenadchnul a jak od hráčů, tak profesionálních recenzentů si Battlefield 2042 odnesl jen průměrná, někdy dokonce i záporná hodnocení. Nicméně jestli je pro vás přítomnost této hry ve službě Playstation Plus pozitivní, určitě si ji do vaší knihovny přidejte.

Battlefield 2042 bude v PS Plus březen 2022 dostupný od 7. března do 3. dubna.

CODE VEIN

Další hrou v březnovém PS Plus je kooperativní mlátička CODE VEIN, v níž se vydáte na okraj pekel, abyste odhalili vaši minulost. Titul můžete hrát buď sami, s počítačem řízeným parťákem, nebo se do akční řežby pustit v rámci kooperativního hraní. Sbírejte nové vybavení, navyšujte svoji úroveň a postavte se vaším protivníkům. Po výzvách budou prahnout jak zbrusu noví hráči, tak i zkušení veteráni akčních her.

CODE VEIN bude rovněž k dispozici od 7. března do 3. dubna.

Minecraft Dungeons

V dobrodružné hře Minecraft Dungeons se vydáte do boje v podzemí ve světě Minecraftu. Budete si moci upravit svoji postavu dle vašeho herního stylu a můžete odemykat jedinečná očarování na zbraně. Bojovat můžete sami, anebo v kooperaci až se čtyřmi přáteli najednou. Dostaňte se až do samotného Endu, kde na vás čeká finální boss.

Minecraft Dungeons bude v PS Plus k dispozici taktéž od 7. března do 3. dubna.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.