Bandle Tale náhled

Nová hra od Riot Forge představí Bandle Tale

18. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Teprve nedávno jsme se dočkali nového traileru na chystanou hru Song of Nunu a nyní tu máme další upoutávku od studia Riot Forge. Tentokrát nám chtějí vývojáři přiblížit svět Yordlů, a tak zavítáme do Bandle Tale! Potkáme známé tváře ze světa League of Legends, jako je například Lulu, Corki nebo obávaný Veigar. Hra ponese název Bandle Tale: A League of Legends Story a bude se jednat o kreativní RPG titul. Co se týče designu, můžeme se těšit na styl starých pixelovek. Mimo jiné nám trailer slibuje setkat se s mluvící ponožkou… ano, vážně. Koneckonců, přesvědčit se můžete sami:

Studio má za sebou již mnoho úspěšných her, jako je Ruined KingMageseeker nebo Convergence. Mimo jiné máme v hledáčku jejich další chystané tituly, například Song of Nunu nebo jejich novou bojovku. Nyní se však máme na co těšit i do nového roku, jelikož hra vyjde v roce 2024 na platformy Steam, Epic Games, GOG a Nintendo Switch.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.