Like a Dragon Direct – logiáš

Připravte se na RGG Like a Dragon Direct

18. 9. 2023
Zdroj náhledu: RGG Direct

Společnost SEGA, známý vývojář a vydavatel videoher, oznámila první vysílání Ryu Ga Gotoku Studia pod názvem RGG Like a Dragon Direct. Série Like a Dragon, na západních trzích známá také jako Yakuza, si díky své jedinečné kombinaci akce, dramatu a otevřeného herního světa získala v průběhu let velkou základnu fanoušků. Předchozí díly série, jako například Yakuza 0 a Yakuza Kiwami, získaly uznání mnoha kritiků a staly se oblíbenými hrami fanoušků.

RGG Like a Dragon Direct je vzrušující událostí pro fanoušky série od Ryu Ga Gotoku. Je to příležitost pro společnost přímo komunikovat se západním publikem a poskytnout mu nejnovější zprávy a aktualizace o připravovaných hrách. Cílem tohoto vysílání je vyvolat mezi fanoušky napětí a očekávání a umožnit jim nahlédnout do světa her Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name a Like a Dragon: Gaiden: Infinite Wealth.

Pokud vás zajímají nové připravované projekty a chcete se o nich dozvědět více, stačí sledovat novou událost. Tu si můžete naladit 20. září v 6:00 ráno prostřednictvím Twitche Youtube.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.