Worlds 2022 úvod

Nová hymna Worlds 2022 nese českou stopu

26. 9. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Se světovým šampionátem jsou spojeny každoroční tradice a jednou z nich je i nová oficiální píseň. Jak víme, společnost Riot Games oznámila spolupráci s mladým rapperem Lil Nashem X, který právě tuto píseň složil i nazpíval. Společně s písní přichází také hudební videoklip z prostředí e-sportu, ve kterém figurují samotní hráči. Video se tentokrát zaměřuje na čtyři hráče, kteří se utkají proti sobě společně se svými šampiony. Jedním z nich je právě Čech Marek „Humanoid“ Brázda, který reprezentuje evropský tým Fnatic. Samotnou píseň si můžete poslechnout zde:

Skladba samotná u hráčů moc sympatií nezískala. Důvodem je nedostatečný „hype“ z písně. Zatímco předchozí oficiální písně se snažily hráče nabudit, nová skladba tento účel neplní. Hráči si na ni přímo nestěžují, spíše z ní nejsou dostatečně nadšení a žádají verzi, ve které by figuroval orchestr. Světový šampionát začíná už 29. září a nám nezbývá nic jiného než sledovat evropské celky a fandit jim, obzvláště pak samotnému Márovi.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.