Hogwarts Legacy – letíme

Nová prezentace Hogwarts Legacy ukazuje i létání na hipogryfovi

16. 12. 2022
Zdroj náhledu: Avalanche Software

V téměř 35 minut dlouhé prezentaci Hogwarts Legacy si můžete poslechnout game directora Alana Tewa, systémového designéra Mekenzyho Tonera, komunitního manažera Chandlera Wooda a hostujícího komunitního moderátora Bena Snowa.

Kromě toho, že prezentace ukazuje detailní pohled na létání na koštěti v otevřeném světě a ukazuje bojovou arénu temných kouzelnických umění, nabídla i seznámení se s Komnatou nejvyšší potřeby, která je popisována jako „váš domov v Bradavicích, personalizovatelný prostor, který má vlastně i nějaký užitek, kde můžete vařit lektvary a pěstovat rostliny a také se starat o některá svá magická stvoření“.

Verze hry pro PS5, Xbox Series X/S a PC vyjdou 10. února 2023. Hra Hogwarts Legacy pak vyjde 4. dubna pro PS4 a Xbox One a 25. července pro Nintendo Switch.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.