Call of Duty Vanguard - příběh cutscéna

Nové Call of Duty bude podle jednoho leakera odhaleno v květnu

11. 4. 2022
 

Mělo by se jednat o pokračování Modern Warfare z roku 2019, které ponese název Call of Duty: Modern Warfare 2.

Kolem série se v poslední době objevilo několik negativních věcí. Nejenže v zákulisí proudí informace o odkladu příštího dílu až na rok 2024, ale Activision musel řešit také značnou frustraci hráčů kolem posledních her Call of Duty: Vanguard a Call of Duty: Warzone. Za tyto problémy se vydavatelské studio dokonce svým fanouškům později omluvilo. Není proto divu, že všichni upírají svůj zrak na letošní díl, který by měl být pokračováním restartovaného Modern Warfare z roku 2019. Oficiální odhalení by však podle jednoho leakera mohlo přijít dříve, než tomu bylo v minulosti.

Leaker RalphsValve nedávno na svém twitterovém účtu sdílel příspěvek s odpočítáváním, které údajně mělo ukazovat čas zbývající do oficiálního odhalení. Příspěvek byl doprovázen textem April 30th, což mnozí považovali za datum tohoto odhalení. Později ovšem RalphsValve na svůj příspěvek navázal a nové zvěsti tvrdí, že k oficiálnímu oznámení dojde v květnu. Konkrétní datum není známo a také musíme tuto zprávu brát s opravdu velkou rezervou, jelikož leaker RalphsValve je jediný zdroj, který tuto informací šíří. Důvodem brzkého odhalení a možná i dřívějšího vydání by však mohly být ony zmíněné problémy.

Call of Duty Vanguard - úvod příběhu

Jen dodáme, že předchozí díl, Call of Duty: Vanguard byl ukázán až v srpnu 2021. S příchodem Call of Duty: Modern Warfare 2 by měla přijít také nová mapa pro Warzone, což je možná další důvod pro dřívější oznámení. Jak už však bylo řečeno, tyto informace musíme prozatím brát s velkou rezervou.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.