Arcane_compressor

Nový pětidílný dokument o vývoji seriálu Arcane je na YouTube

6. 8. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Společnost Riot Games na svém YouTubovém kanálu nahrála nové video s názvem Arcane: Skok do neznáma. V něm ukazuje nový trailer na pětidílný dokument o vývoji úspěšného seriálu Arcane.

V traileru vidíme první krůčky vývoje známého seriálu, ve kterém se scénáristi pustili do vykreslení příběhu sester Vi a Powder, známou později jako Jinx. Jednalo se o první projekt, který do hloubky vykresluje počáteční příběh šampionů ze světa League of Legends.

Ve videu jsou mimo jiné i odkazy na hudební klipy, od kterých vývojáři udělali velký krok do neznáma a pustili se do tvorby seriálu Arcane. Ve videu je uvedeno, že tým měl strach z vytvoření kinematografického snímku vzhledem k otřesné historii adaptací her na filmy.

Trailer přibližuje výtvarné koncepty ale i spolupráce s animačními studii nebo například hudebníky, kteří se na vytváření seriálu podíleli. Mimo jiné zde uslyšíme i o zábavných historkách ze zákulisí.

První díl seriálu Arcane: Skok do neznáma můžeme nalézt na YouTube. Délka dokumentu je 26 minut a pustit si můžeme i české titulky.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.