Legacy of Hogwarts – logo

Hogwarts Legacy ukázalo vytváření postavy

5. 8. 2022
Zdroj náhledu: Avalanche Software

Hogwarts Legacy je jednou z nejočekávanějších her letošního roku a mnoho fanoušků Harryho Pottera se těší na možnost prozkoumat otevřený svět Bradavic. Ačkoliv hra zatím nemá datum vydání, údajně je na dobré cestě, aby byla uvedena na trh někdy před koncem roku, přičemž některé úniky naznačují, že vyjde začátkem prosince. Bez ohledu na to mohou fanoušci očekávat, že v následujících měsících uvidí a dozvědí se o hře více.

Nejnovější odhalení hry Hogwarts Legacy se uskutečnilo v rámci Autodesk Vision Series. Záběry z této akce nebyly oficiálně zveřejněny, ale screenshoty se přesto dostaly na internet. Jedna z nejzajímavějších odhalení se týkají přizpůsobení postavy a umožňují fanouškům mnohem blíže nahlédnout do toho, jak si ve hře vytvoří svou postavu.

Uživatel Redditu ProfessionalLivid320 sdílel snímek obrazovky z Autodesk Vision Series, který ukazuje tvorbu postavy ve hře Hogwarts Legacy. Je na něm vidět, že hráči si budou moci při prvním vytváření postavy vybrat z různých přednastavení. Mohou také provádět drobnější změny, aby si postavu upravili podle svých představ. Vypadá to, že přizpůsobení postavy bude poměrně komplexní a poskytne hráčům velkou možnost ovlivnit, jak bude jejich postava vypadat.

Pokud se hráči podívají na jednotlivé záložky přizpůsobení, uvidí na pravé straně poměrně zajímavou ikonu. Ostatní záložky zřejmě slouží k přizpůsobení postavy změnou vlasů, očí atd,. ale na záložce úplně vpravo je logo Bradavic. Je pravděpodobné, že právě na něj budou hráči klikat při výběru bradavické koleje. Na výběr budou samozřejmě Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár.

Hra Hogwarts Legacy bude uvedena na trh v roce 2022 pro PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox řady X.

Zdroj: gamerant.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.