Nový PUBG update a oznámení Survivor Passu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: KRAFTON
Včera vyšel nový update do hry Playerunknown’s Battlegrounds, zkráceně PUBG. Konkrétně se jedná o počítačový update s číslem 13.2. V updatu byl oznámen i nový Survivor Pass, který nese název Survivor Pass: Crazy Night.
Survivor Pass: Crazy Night v našem časovém pásmu vyjde 8. září v brzkých ranních hodinách a trvat bude až do 3. listopadu. Zdá se vám to moc dlouho? To je nejspíše proto, že minulé Survivor Passy trvaly pouze šest týdnů, nicméně tento byl prodloužen na osm týdnů. Stále však budete procházet padesáti úrovněmi a všechno ostatní také zůstane stejné.
Do hry s novým updatem přišla zbraň SMG P90, která bude v Care Packages. P90 je většinou zbraň na krátkou či střední vzdálenost, nicméně zde nám bude užitečná i na dlouhou. Mapa Taengo také dostala určitý update. Nově zde najdete vozidlo Hyundai Porter, které nahradilo auto UAZ. Nové vozidlo má místo pro čtyři pasažéry.
Do PUBG také přišla ještě další zbraň, spíše granát. Jmenuje se Blue Zone Grenade, přeložit to můžeme například jako Granát modré zóny. Po vyhození granátu se kolem něj vytvoří modrá zóna s rozsahem do desíti metrů. Hráčům nacházejícím se v této zóně bude způsobovat poškození, které jim bude ubírat každou sekundu deset bodů zdraví. Příště tedy, až budete někoho chtít vypudit ze svého úkrytu, můžete vyzkoušet tohoto malého, zato účinného pomocníka.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn