Redfall – úvodka

Nový trailer na Redfall odhaluje pozadí titulního města

18. 3. 2023
Zdroj náhledu: Arkane Austin

Ke hře Redfall vyšel nový trailer, který odhaluje první větší detaily o příběhu a původu stejnojmenného města. Bethesda v květnu 2022 oznámila, že vydání Redfall odkládá a že k němu dojde v první polovině roku 2023. Ke konci roku 2022 se objevily zvěsti, že hra bude opět odložena, ale bez jasně stanoveného data vydání se zdá, že se vývojářům podařilo vyhnout tomu, aby fanouškům nadělili další zklamání.

Příběhový trailer Redfall odhaluje, že titulní město bylo kdysi malebným americkým městečkem, které hostilo zlověstné experimenty, jež nakonec vedly k jeho ovládnutí monstrózními upíry. Podle traileru za těmito experimenty stála organizace Aevum Therapeutics, jejímž cílem bylo dosáhnout nesmrtelnosti pomocí vědy. Začalo to záhadným mizením obyvatel města a zanedlouho celé město pohltilo šílenství upírství a sektářství. Objevili se mocní upíři, z nichž někteří jsou ukázáni v traileru.

Bude zajímavé sledovat, jak přesně se příběh vyvine, až Redfall v květnu vyjde, a jak děsivé experimenty prováděné společností Aevum nakonec vedly k noční můře, v níž se hlavní hrdinové ocitli. Jedineční a mocní upíři, kteří byli k vidění v příběhovém traileru, se pravděpodobně objeví jako bossové. Vývojáři hry Redfall uvedli jako jeden ze zdrojů inspirace sérii Far Cry, takže fanoušci by možná mohli v těchto hrách hledat představu o tom, jak by tato střetnutí mohla probíhat.

Nový trailer neposkytuje žádné další podrobnosti o tom, jak budou hráči postupovat při hledání a vyzývání těchto mocných upírů, ale nabízí několik náhledů na setkání s nimi. Hra Redfall vychází 2. května 2023 pro PC a Xbox řady X/S.

Zdroj: gamerant.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.