9.2_Tier_Sets_Hunter-Warrior-DH-Mage-Warlock-Paladin

Už známe datum vydání updatu WoW Eternity’s End

12. 2. 2022
Zdroj náhledu: blizzard.com

Další update World of Warcraft: Shadowlands: The Eternity’s End se již kvapem blíží. Studio Blizzard oficiálně stanovilo datum vydání nového patche 9.2. Na amerických serverech to bude již 22. února, o den později se pak dočkají i evropští hráči. Mohou se těšit třeba na novou lokaci nebo nové spojence. Hráči budou čelit Zovaalovi, nepolapitelnému Jailerovi, a nakonec i samotnému vládci Maw v Shadowlands.Nová lokace Zereth Mortis je místo jako z jiného světa, které odporuje známému konceptu reality a fyzikálním zákonům. Jailer chce právě toho využít k ohnutí reality tak, aby mohl uskutečnit své zlovolné plány, a vy mu v tom budete muset zabránit.

V dalším článku Blizzard mimo jiné také potvrdil plán vydání raidu Sepulcher of the First Ones, na ten se můžeme těšit už od 1. března pro obtížnosti Normal a Heroic. Od 8. března pak bude dostupný už pro všechny, Normal, Heroic i Mystic.

Kromě 11 nových bossů v Shadowlands: The Eternity’s End přináší update 9.2 také novou lokaci. V ní se dočkáme nových běžných i příběhových úkolů, které je potřeba projít.

Zdroj: Blizzard

Na závěr stojí za zmínku, že šéf Xboxu Phil Spencer by si přál dostat World of Warcraft mezi širší spektrum hráčů. Rád by proto udělal WoW více přístupné, a dojde tak na cross-faction hraní.

Zdorj: pcgamesn.com, worldofwarcraft.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.