Oxenfree 2 - náhledovka

Oxenfree 2: Lost Signals možná vyjde již za pár týdnů

31. 12. 2021
Zdroj náhledu: Night School Studio

Od vydání prvního dílu adventury Oxenfree uplynulo téměř šest let a je pochopitelné, že fanoušci této hry již vyčkávají na vydání pokračování Oxenfree 2: Lost Signals. Paprsek naděje vysvitl díky novému úniku z databáze PlayStation, který hovoří, že pokračování adventury vyjde 8. února 2022.

První díl Oxenfree vyšel 15. ledna 2016 a získal od různých herních kritiků pochvalu za jedinečné herní mechanismy, strašidelnou atmosféru nebo skvělý příběh. Není proto divu, že se vývojářské studio Night School Studio rozhodlo pro pokračování. Nedávný přesun tohoto vývojáře pod křídla Netflixu však ve veřejnosti vzbuzoval mírné obavy, zda vývoj hry vůbec dospěje do svého úspěšného konce. Naštěstí nás vývojáři ujistili, že akvizice nebude mít na plány studia žádný vliv.

Samotné datum vydání ovšem musíme brát z rezervou, jelikož se jedná pouze o únik a Night School Studio prozatím nic nepotvrdilo. Pokud by však k vydání mělo dojít 8. února, je pravděpodobné, že k oficiálnímu potvrzení dojde již během několika dnů. Pokud jste dosud první díl nehráli, na Steamu ho teď v rámci vánočních slev můžete pořídit za necelé euro. U ostatních platforem je cena přibližně deset euro.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.