Rising Hell – úvodka 2

Pekelné metalové střílečky zdarma na Epic Games Store

6. 10. 2022
Zdroj náhledu: Tahoe Games

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat dvojici pekelných metalových stříleček Rising Hell a Slain: Back from Hell.

Slain: Back from Hell

Prvním titulem v dnešní rozdávačce je pekelná heavy metalová záležitost Slain: Back from Hell. Jedná se o střílečku s old school zpracováním, která nabízí arkádové prvky, spoustu krve a hlavně metalový soundtrack, jenž dodává hře tu pravou krvelačnou atmosféru.

Slain: Back from Hell bude na Epic Games Store k dispozici do 13. října 2022.

Rising Hell

Rising Hell je roguelike plošinovka, jejímž jediným směrem je cesta vzhůru. Protože se jedná o kousek spadající do žánru roguelike, dostanete přesně to, co si od něj slibujete – procedurálně generovanou mapu, intenzivní obtížnost, všudypřítomné nepřátele lačnící po vašem krku a samozřejmě pokrok poháněný neustálým umíráním, po němž se vrátíte na začátek s částečnými zkušenostmi či předměty, abyste byli připraveni na nový pokus. 

Rising Hell bude na Epic Games Store rovněž k dispozici do 13. října 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.