Pokemon Go - Cover

Pokémon slaví 25 let s kolekcí značky Converse Clothing

26. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Značka Pokémon letos slaví své 25. narozeniny, například prostřednictvím limitované edice sušenek Oreo, a nedávno také ohlásili spolupráci se značkou Converse Clothing. Fanoušci Pokémonů se tak dočkají třeba vlastních Pokémon tenisek a dalšího oblečení s touto tematikou.

Jak je u Converse dobrým zvykem, hlavním highlightem kolekce budou právě tenisky, přesněji tedy model Converse Chuck Taylor All-Star s názvem „First Partners”. Jsou z černého plátna a jsou na nich obrázky čtyř základních Pokémonů z Kanto (Bulbasaur, Charmander, Squirtle, a Pikachu). Converse Chuck Taylor All-Star pak bude v kolekci ještě i podruhé a to s názvem „Poké Ball“. Jsou v bílém provedení s jemným potiskem Kanto společně s Meowthem a Jigglypuffem. Další modely kolekce už budou vycházet z jiných modelů a budou se více zaměřovat na konkrétní Pokémony.

Kromě bot se dočkáme i oblečení, stěžejním kouskem pak bude mikina Pokemon 25th Celebration Tour s bleskovým potiskem a seznamem zastávek „na turné”. V kolekci budou i trička Pokémon Teamu, Pikachu nebo třeba batohy a další doplňky.

Zdroj: techraptor.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.