Poppy Playtime Chapter 3 – čičííííííííííííííí

Poppy Playtime Chapter 3 vychází za pár dní

26. 1. 2024
Zdroj náhledu: Mob Entertainment

Na trhu najdete nepřeberné množství hororových her někdy i za pár šupů. Máte-li pro strach uděláno a nebojíte se prozkoumat neznámé vody, jistě si z našeho seznamu vyberete favorita. Svou vlastní zmínku v článku nejlepších nezávislých hororovek si zasloužila i série Poppy Playtime z dílny studia Mob Entertainment, která odstartovala už v roce 2021 . Aktuálně čítá dvě kapitoly, přičemž ta první je zcela zdarma. Jakožto nejmenovaný pracovník se snažíte přijít na kloub záhadě spojené s místem vašeho opuštěného bývalého zaměstnání – továrny na hračky. Druhá kapitola posunula hrozivou atmosféru zase o trochu výš, díky čemuž mnoho hráčů začalo netrpělivě vyhlížet nášup. Chapter 3 byl původně plánován už na rok 2022. První odsun se protáhl na 2023 a poslední zprávy o zpoždění přinutily fanoušky vyčkat ještě o kousek déle. Naštěstí už tomu bylo dost a Poppy Playtime Chapter 3 se na naše obrazovky dostane 30. ledna 2024 na PC skrze platformu Steam.

Třetí kapitola nese název Deep Sleep a odhaluje nového děsivého antagonistu – jako by kočka Šklíba zplodila potomka se samotným peklem. CatNap má k roztomilým a přítulným kočičkám dost daleko, zato se na vás bude usmívat od ucha k uchu, stejně tak jako další plyšové hračky z kolekce Smiling Critters, do které i CatNap patří. Jak už to tak bývá, cosi se pokazilo a z mírumilovných vycpaných společníků se vyklubala krvelačná monstra. Hráči se z továrny přesunou do zchátralého sirotčince Playcare, nacházejícího se pod Playtime Co., vybaveni několika novinkami. Při zběsilém úprku před hračkami vám jistě přijde vhod plynová maska či unikátní nástavce věrného GrabPacku. Jak naznačuje nejnovější trailer, také logické hádanky značně přitvrdily. Jakpak by ne, když vývojáři slibovali, že třetí kapitola bude zatím největším a nejkvalitnějším dílem Poppy Playtime. Raději do povinné výbavy na herní večery zařaďte i jednorázové pleny, možná budou potřeba.

Poppy Playtime Chapter 3 vychází 30. ledna 2024 na PC skrze Steam.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.