Pozvedněte své praporce, Bannerlord vychází v plné verzi

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Je to již více než dva roky, kdy se nám po opravdu dlouhém čekání dostalo alespoň předběžného přístupu k druhému dílu předního středověkého simulátoru – Mount & Blade II: Bannerlord. Nyní konečně přichází jeho plná verze.
Jsou to možná právě přidané praporce jednotlivých frakcí, které dělají hru, založenou mimo jiné na bitvách, kompletní. Praporce budete moci nosit jak vy, tak vaši vojáci. Nejenomže budou poslední a váženou kostkou k uskutečnění oné skutečné bitevní atmosféry, ale také s sebou přinesou benefity v podobě vylepšených a stálejších formací. Za předpokladu, že praporec spadne, bude jej stále možné zvednout ze země jiným vojákem a nadále s ním posilovat vojsko.
Podle TaleWorlds je sice Bannerlord 1.0 konečně za dveřmi, avšak neznamená to, že by byl s vývojem konec. Studio pracuje na několika dalších funkcích, jako je např. možnost převzetí zločineckých podniků, zahájení překvapivých útoků obléhatele nebo nové místo pro stárnoucího vůdce aj.
Studio údajně také pracuje na vylepšení video editoru, který bude pravděpodobně součástí modů, jež plánuje vydat v nadcházejících měsících.

Další informace je možno dohledat přímo na oficiálních stránkách TaleWorlds.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn