Bannerlordfull – náhledový obrázek

Pozvedněte své praporce, Bannerlord vychází v plné verzi

27. 10. 2022
Zdroj náhledu: TaleWorlds

Je to již více než dva roky, kdy se nám po opravdu dlouhém čekání dostalo alespoň předběžného přístupu k druhému dílu předního středověkého simulátoru – Mount & Blade II: Bannerlord. Nyní konečně přichází jeho plná verze. Jsou to možná právě přidané praporce jednotlivých frakcí, které dělají hru, založenou mimo jiné na bitvách, kompletní. Praporce budete moci nosit jak vy, tak vaši vojáci. Nejenomže budou poslední a váženou kostkou k uskutečnění oné skutečné bitevní atmosféry, ale také s sebou přinesou benefity v podobě vylepšených a stálejších formací.

Za předpokladu, že praporec spadne, bude jej stále možné zvednout ze země jiným vojákem a nadále s ním posilovat vojsko. Podle TaleWorlds je sice Bannerlord 1.0 konečně za dveřmi, avšak neznamená to, že by byl s vývojem konec. Studio pracuje na několika dalších funkcích, jako je např. možnost převzetí zločineckých podniků, zahájení překvapivých útoků obléhatele nebo nové místo pro stárnoucího vůdce aj. Studio údajně také pracuje na vylepšení video editoru, který bude pravděpodobně součástí modů, jež plánuje vydat v nadcházejících měsících.

Další informace je možno dohledat přímo na oficiálních stránkách TaleWorlds.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.