Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand

Přenést uložené pozice Cyberpunku 2077 z platformy Google Stadia půjde už jen pár hodin

17. 1. 2023
Zdroj náhledu: CD Projekt RED

Hráči, kteří stále nestihli přenést uložené pozice hry Cyberpunk 2077 z Google Stadia na PC, mají poslední možnost tak učinit. 

Možnost přenosu uplyne již zítra, 18. ledna, kdy se služba oficiálně vypíná. Pokud nevíte, jak přesně své uložené pozice přenést, nachystali vývojáři přesný návod. Ten naleznete na oficiálních stránkách studia CD Projekt. Přenos uložených her probíhá přes službu Google Takeout. Tato služba vám umožní exportovat a stahovat data z jakékoliv aplikace Google, tedy i Stadie.

Google Stadia byla na první pohled zajímavou streamovací platformou, která nabídla alternativu těm hráčům, kteří nedisponovali dostatečně výkonným počítačem nebo konzolí. Bohužel trpěla několika neduhy, přičemž největším problémem byl, dle našeho názoru, nedostatek her. Celá služba bude kompletně vypnuta již zítra, 18. ledna.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.