Call of the Sea - náhled

Příběhová adventura zdarma na Epic Games Store

10. 3. 2023
Zdroj náhledu: Out of the Blue Games

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavou hru zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat příběhovou adventuru Call of the Sea.

Call of the Sea

Příběh hry Call of the Sea je zasazen do třicátých let minulého století a odehrává se v jižním Pacifiku, kde budete pátrat po ztracené výpravě vašeho manžela. Hra běží na Unreal Engine 4 a nabízí dechberoucí vizuální zpracování i plno logických úkolů, které budete muset při vaší cestě vyřešit.

Call of the Sea bude na Epic Games Store k dispozici do 17. března 2023. Posléze se můžeme těšit na titul ze série Warhammer 40,000.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.