LEGO Harry Potter Collection – úvodka

Přinese Gamescom datum vydání nového LEGO Harryho Pottera?

9. 8. 2023
Zdroj náhledu: Warner Bros.

Vzhledem k tomu, jak často unikají informace o plánovaných hrách, si jeden říká, zda to na nás vývojáři nehrají. Tentokrát se na jihoafrickém Instagramu Warner Bros objevil obrázek s LEGO Harrym Potterem a datem shodujícím se s videoherním veletrhem. Příspěvek byl spěšně smazán, ale stačil rozvířit fanouškovské vlny. Samozřejmě teď jako správní spekulanti očekáváme, že dojde k oznámení další LEGO hry, a to konkrétně 25. 8. 2023 na Gamescomu.

LEGO Harry Potter by měl nabídnout podobný herní styl jako LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, to znamená daleko otevřenější svět a větší svobodu při prozkoumávání.

Další využití světa čar a kouzel krásně zapadá do aktuálního hypu okolo Hogwarts Legacy. Kromě oblíbených panáčků se chystá také samostatný multiplayer Harry Potter: Quidditch Champions, který nám konečně zpřístupní dlouho očekávaný sportovní zážitek. Aktuálně je hra v testovací fázi, ale s trochou štěstí sejmeme potloukem pár zmijozelských ještě tento rok.


Novinku pro Gaming Professors napsala Tereza Nesvadbová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.