Final Fantasy VII Ever Crisis – úvodka

Příští měsíc vyjde nové Final Fantasy 7

11. 8. 2023
Zdroj náhledu: Square Enix

Báli jste se, že nás čeká další zpoždění, jak je dnes pomalu už běžným standardem, že? Ani náhodou. Další spin-off hra Final Fantasy 7: Evil Crisis má konečně datum vydání a překvapivě je za rohem více, než si můžete myslet. Titul vyjde totiž už 7. září. 2023 Vydání Final Fantasy 7 Remake vedlo v posledních letech k opětovnému zaměření na Midgar a jeho obyvatele a oživilo tak jednu z nejlepších her z celé série. Navíc bude sága Remake příští rok pokračovat ve Final Fantasy 7: Rebirth.

Release Date Announcement!
FINAL FANTASY VII EVER CRISIS will be officially released on iOS and Android on September 7 2023! Don’t forget to pre-register now!

Pre-registration: https://t.co/k7x3hnUBgF#FF7EC#FF7EverCrisis#FF7pic.twitter.com/5GLzXA2LGN

— FINAL FANTASY VII EVER CRISIS_EN|FF7EC (@FFVII_EC_EN) August 10, 2023

Oficiální datum vydání Final Fantasy 7: Ever Crisis bylo odhaleno na oficiálním Twitteru hry. Hra bude spuštěna na mobilních zařízeních iOS a Android. Příspěvek na Twitteru tak hráčům připomíná, že by se měli zaregistrovat na oficiálních stránkách Square Enix. Tak kdo se těší na další bitku se Sephirothem?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.