Rust náhled

Prodalo se přes dvanáct miliónů kopií hry Rust

10. 1. 2022
Zdroj náhledu: Facepunch Studios

Všichni jistě znáte survival hru Rust, která v předběžném přístupu vyšla již v roce 2013. Za tu dobu nasbírala spoustu úspěchů a našla si místo v srdci několika set tisíců hráčů. Titul slaví další milník a tím je prodání přes dvanáct miliónů kopií, přesné číslo je 12 481 079. Vývojářské studio Facepunch Studios, které stojí za hrou Rust, zveřejnilo toto číslo ve své rekapitulaci roku 2021. Tento rok byl pro titul úspěšný, stal se velice sledovaným na streamovací platformě Twitch, hru hrály rekordní počty hráčů a mimo jiné bylo vydáno DLC Voice Props, což je zatím nejlépe prodávané DLC hry Rust. Prodáno bylo přes milión kopií.

V ohlédnutí se za rokem 2021 bylo také zmíněno, co na hráče čeká v roce 2022. Updaty by měly vycházet vždy první čtvrtek v měsíci. Samozřejmě na nás také čekají různé eventy, nové zbraně, vozidla, zvířata a spousta dalšího.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.