První trailer na hru Forever Skies

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Far From Home
Polské vývojářské studio Far From Home odhaluje první trailer na svou nadcházející survival akční hru, která ponese název Forever Skies. V tomto titulu se vžijete do role vědce, u kterého zatím neznáme jméno. Domovem vaší postavy bude vzducholoď, která slouží jako dílna a laboratoř zároveň. Vzducholoď pro vás nebude jen dopravní prostředek, jenž vás dostane z jednoho bodu do bodu jiného, ale musíte ji i opravovat a vylepšovat. Podle traileru ji snad budete moci i řídit sami.
Herní svět titulu Forever Skies bude z velké části velice znečištěný neznámým virem, který udělal ze země téměř naprosto neobyvatelnou pustinu. Inspirací k tomuto počinu byla vyjádření některých vědců, kteří uvedli, že ovzduší v Krakově je téměř stejně špatné jako u některých z nejvíce znečištěných měst ve světě.
Vývojářské studio Far From Home se již podílelo na některých velice úspěšných titulech. Příkladem je například všem dobře známá hra Dying Light, dále Dead Island nebo třeba Chernobylite.

Přesné datum vydání Forever Skies zatím není známé, pokud ale vše půjde podle plánu, hry bychom se měli dočkat již někdy v roce 2022. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Zdroj: techraptor.net
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn