PS Plus prosinec 2022 nabídne dvě velké hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: biomutant.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc prosinec roku 2022. Také tentokrát se dočkáte tří zajímavých titulů, které si můžete přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

PS Plus prosinec 2022

Zdroj: Playstation

Mass Effect Legendary Edition (PS4)

Největším lákadlem, a pro mě i velkým překvapením, je trilogie slavné série Mass Effect, která přichází ve vylepšené verzi pod označením Mass Effect Legendary Edition. Tato edice nabízí veškerý obsah ze všech tří dílů původní trilogie, včetně čtyřiceti DLC, propagačních či limitovaných zbraní, zbrojí a balíčků. Také se dostalo i na vylepšené vizuální zpracování či změny v oblasti hratelnosti.

Mass Effect Legendary Edition bude v PS Plus prosinec 2022 dostupný od 6. prosince 2022 do 2. ledna 2023.

Divine Knockout: Founder’s Edition (PS4 a PS5)

Divine Knockout je multiplayerový akční titul, v němž hrají prim souboje 3v3, 2v2 a 1v1. V rámci několika herních režimů si můžete vybrat mezi deseti bohy, s nimiž budete bojovat v různých arénách. Divide Knockout navíc podporuje funkce cross-play a cross-progression. Díky Founder’s Edition získáte i speciální skin inspirovaný hrou SMITE a mnoho dalšího bonusového obsahu.

Divine Knockout: Founder’s Edition bude v PS Plus prosinec 2022 rovněž k dispozici od 6. prosince 2022 do 2. ledna 2023.

Biomutant (PS4 a PS5)

Biomutant nabízí rozsáhlý a rozmanitý otevřený postapokalyptický svět, v němž je vaším úkolem zachránit tzv. strom života, jehož kořeny požírají čtyři velká monstra. Jestli se vám povede strom života zachránit, nebo naopak přivedete svět ke zkáze, se dozvíte v tomto jedinečném dobrodružném RPG počinu od švédského studia Experiment 101. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Biomutant bude taktéž dostupný od 6. prosince 2022 do 2. ledna 2023.

 

Na našem webu také probíhá velká vánoční soutěž, do které se můžete zapojit kliknutím níže.

 
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn