LEGO 2K Drive – Cover

PS Plus prosinec 2023 nabídne hru ze světa Lego či slavný simulátor čištění

1. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Sony odhalilo nabídku her pro předplatitele služby PS Plus pro prosinec roku 2023. Přidat si od 5. prosince 2023 do 1. ledna 2024 můžete závodní hru LEGO 2K Drive, simulátor čištění PowerWash Simulator a dobrodružnou adventuru Sable.

Zdroj: Playstation

LEGO 2K Drive (PS4 a PS5)

LEGO 2K Drive kombinuje otevřený svět závodních her typu Forza Horizon či The Crew s arkádovými motokárovými závody Mario Kart a Sonic Racing, to vše v rozmanitém a barevném legovém světě plném kostiček doplněných o transformaci vozidel dle projížděného terénu. Ano, takový trochu chaos plný závodů, misí, výzev a úkolů, ideální pro rodinné hraní dětí a nenáročných hráčů. Zahrát si můžete sólo, s někým doma na stejném zařízení, anebo s přáteli či náhodnými spoluhráči online.

LEGO 2K Drive bude v PS Plus prosinec 2023 k dispozici od 5. prosince 2023 do 1. ledna 2024.

PowerWash Simulator (PS4 a PS5)

PowerWash Simulator se na herní scéně objevil v květnu roku 2021, kdy na Steamu vyšel v předběžném přístupu. Vaším úkolem v této hře je čistit různé věci a dodávat jim nový lesk. Pokud tedy máte rádi umývání vapkou a další činnosti spojené s čištěním, bude se vám PowerWash Simulator určitě zamlouvat. Titul nabízí také několik placených DLC, která nás zavedou například do Zátiší Bikin či Návratu do budoucnosti.

PowerWash Simulator bude v PS Plus prosinec 2023 rovněž dostupný od 5. prosince 2023 do 1. ledna 2024.

Sable (PS5)

Sable vás zavede do otevřeného světa, ve kterém ovládáte postavu mladé dívky Sable. Tu čeká rituál dospívání, jenž vyžaduje nalezení masky, která charakterizuje její osobnost, aby se mohla vrátit ke svému nomádskému klanu. Při prozkoumávání zničené pouštní planety Midden se Sable setkává s několika postavami, které jí pomáhají najít její místo ve světě a také jí dávají několik úkolů. Ty často zahrnují řešení hádanek a překonávání plošin ve skalních útvarech nebo starověkých ruinách.

Sable bude v PS Plus prosinec 2023 taktéž k dispozici od 5. prosince 2023 do 1. ledna 2024.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.