PS Plus říjen 2021 - Mortal Kombat X

PS Plus říjen 2021 - co nám Sony připravilo tentokrát?

29. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony dnes oficiálně zveřejnila nabídku her pro svou službu PS Plus na měsíc říjen roku 2021. My vás jako vždy informujeme, které hry si budete moci od 5. října do 1. listopadu přidat do své knihovny.

Zdroj: Playstation

Mortal Kombat X (PS4)

Mortal Kombat X je dalším, v pořadí již devátým dílem z legendární a hráči velmi oblíbené série Mortal Kombat. Titul nabízí zcela nový herní zážitek, kde si můžeme vybrat z několika variant každé postavy, čímž ovlivníme styl a strategii samotného boje. K dispozici je až 24 postav, přičemž další si hráč může zakoupit pomocí placených kombat packů. Mortal Kombat X dále láká na vylepšenou grafiku, inteligentnější AI a spoustu nových funkcí.

Mortal Kombat X bude v PS Plus říjen dostupný rovněž do 1. listopadu 2021.

Hell Let Loose (PS5)

Představovali jste si někdy, jaké je to být postradatelným vojákem v druhé světové válce? Či snad tankistou, který se schovává uvnitř padesátitunového kolosu obaleného sty milimetry pancíře? Tento požitek se snaží předat multiplayerová hra Hell Let Loose od vývojářů Black Matter.

Hell Let Loose bude v PS Plus říjen 2021 k dispozici do 1. listopadu 2021.

PGA Tour 2K21 (PS4)

Ve hře PGA Tour 2K21 od vývojářského studia HB Studios je vaším úkolem stát se profesionálním hráčem golfu. Utkáte se zde proti různým profesionálům jako je Justin Thomas, Matt Kuchar či Sergio Garcia. PGA Tour 2K21 nabízí hned několik režimů v čele s kariérním módem FedExCUP, ale dostalo se i na lokální či online multiplayer s kamarády nebo ostatními hráči. Kromě samotných golfových zápasů se mimo jiné staráte i o správu vašeho klubu.

PGA Tour 2K21 bude v PS Plus říjen 2021 dostupný do 1. listopadu 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.