Hades - Xbox Game Pass

Psychonauts 2 a Hades již tento měsíc v Xbox Game Pass

14. 8. 2021
Zdroj náhledu: Supergiant Games

Psychonauts 2, Hades a mnoho dalších her nalezneme tento měsíc v předplatném Xbox Game Pass. Na konzolích Xbox si již nyní můžete vyzkoušet nedávno přidané závodní pecky jako F1 2020, DiRT Rally 2.0 nebo třeba Grid. Od 13. srpna můžete díky předplatnému Xbox Game Pass stahovat hru Hades. Užijete si ji jak na konzolích Xbox, tak na PC.

Hades

Hades je roguelike akční dungeon crawler videohra od společnosti Supergiant Games, která vyšla na PC 17. září minulého roku. Tato hra sklidila velký pozitivní ohlas a dostala ocenění hra roku 2020. Ale teprve nyní se Hades dostal na konzole Playstation a Xbox.

Psychonauts 2

Psychonauts 2 je připravovaná akční adventura od společnosti Double Fine, kterou publikovalo Xbox Game Studios. Tato hra vychází 25. srpna a hned v den vydání bude dostupná v předplatném Xbox Game Pass jak pro PC, tak konzole Xbox. Na konzolích Playstation si ji budeme moci zakoupit také.

Další tituly

Tento měsíc také přibyly v Xbox Game Passu hry Katamari Damacy REROLL a Curse of the Dead Gods, které určitě stojí za zmínku. Tento podzim se ještě můžeme těšit na hru Stardew Valley, která se stane součástí předplatného jak na konzolích Xbox, tak na PC. Pokud chcete vědět více o tomto skvělém farmářském RPG s prvky simulátoru, můžete se podívat na recenzi, kterou najdete na našem webu.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.