Quantic Dream – logiášek

Quantic Dream představí novou hru

23. 8. 2022
Zdroj náhledu: Quantic Dream

Od vydání svých prvních významných a úspěšných titulů Fahrenheit a Indigo Prophecy je francouzské vývojářské studio Quantic Dream spojováno s příběhovými hrami a jedinečným stylem vývoje her.

Od té doby společnost Quantic Dream vydala další tři velké tituly: Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human. Všechny tři hry jsou velmi populární a Detroit: Become Human se v Japonsku nedávno dočkal manga spin-offu. Čtyři roky po vydání hry Detroit: Become Human si mnozí hráči kladou otázku: Co teď? Fanoušci možná nebudou muset na odpověď čekat dlouho, protože podle spolehlivého videoherního leakera Toma Hendersona vývojáři pracují na novém titulu, který bude odhalen na Gamescomu. Podle Hendersona, který píše pro TryHardGuides, bude titul odhalen během malé prezentace v zákulisí letošního Gamescomu. Otázkou zůstává, zda se objeví na hlavním pódiu, nebo bude součástí Opening Night Live Geoffa Keighleyho z Gamescomu 2022.

Navíc není jasné, co Quantic Dream na Gamescomu představí. Mnozí očekávají, že studio odhalí více informací o svém velkém projektu Star Wars: Eclipse, ale možná se chystá odhalit i další tituly. Podle Hendersona Quantic Dream v současné době pracuje kromě Star Wars: Eclipse na dvou hrách, z nichž jedna je mobilní verzí a druhá je údajně středověkou fantasy hrou.

Mobilní projekt, na kterém Quantic Dream pracuje, se jmenuje Zaklínač a je vyvíjen ve spolupráci se společností Netease. Fantasy titul se jmenuje Dreamland a údajně je ve vývoji od roku 2015. To však neznamená, že by fanoušci měli čekání na odhalení Star Wars: Eclipse zcela vypustit z hlavy, protože podle Hendersona je to stále docela dobře možné.

Pokud chcete sledovat Gamescom v přímém přenosu, vysílání začne ve 20:00. K vidění bude asi třicet ukázek, většinou známých her, a mezi hlavní body programu bude patřit především Callisto Protocol nebo Hogwarts Legacy. Živý přenos můžete sledovat zde (video výše) nebo na jejich kanálu na YouTube.

Zdroj: gamerant

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.