Red Dead Redemption 2 je přeložen!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Díky bohu, že je u nás tak silné a nadšené jádro překladatelů her. Očekávaný překlad PC verze Red Dead Redemption 2 byl oficiálně dokončen. Potvrdilo to na své facebookové stránce uskupení Lokalizace.net. Nyní se budou texty ladit a přijde interní testování, po němž by měla být čeština dostupná pro všechny hráče.
Z jejich facebookového statusu oznámení: „Velevážená komunito, ti z vás, kteří nedočkavě vyhlížejí češtinu do hry Red Dead Redemption 2, jistě již zaznamenali, že stav překladu je na 100 %, což tentokrát skutečně znamená, že jsme s touto fází prakticky u konce (zbývá již jen drobné dolaďování). Nyní nás ovšem čeká další velká výzva v podobě interního testování (tzv. alpha verze). Jelikož jsme velkou část překladu tvořili na základě videí přímo ze hry, vstupujeme do této etapy s nadějí, že bude relativně rychlá a s co nejmenším podílem oprav. Přesto by však bylo naivní si myslet, že bude překlad na první dobrou perfektní. Proto vás všechny prosíme ještě o krapet trpělivosti.“
Tak ještě chviličku počkejme, to je po těch letech už nic, a buďme vděční, že se u nás komunita opět spojila a jeden z největších překladů přinesla. Hra má údajně 11 263 944 znaků, cca 6 300 normostran textu, což je sakra hodně. Podívejte se, jak vypadá česká lokalizace, a začněte se těšit, protože překlad je konečně tady.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn