Resident Evil 4 VR vyjde pro Oculus Quest 2 21. října

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Společnost Capcom není spokojená s tím, že se jejich hra Resident Evil 4 neobjevuje na téměř všech platformách pod sluncem, a proto se letos konečně chystá přenést ji do virtuální reality. Už zanedlouho budeme moci ve VR bojovat s postavami, jako je Bitores Mendez, Black Verdugo a další.

Ve virtuální realitě se vžijete do impozantní role Leona S. Kennedyho a budete se moci pohybovat dvěma způsoby: teleportací a pohybem v prostoru. Pokud však dáváte přednost analogové páčce, je pořád možné se pohybovat pomocí ní. Vývojáři portů ze studia Armature Studio se tedy opravdu vytasili se všemi možnostmi pro hráče.

Dále došlo k přepracování jednotlivých předmětů, jako jsou zbraně a munice, aby se chovaly jako fyzické předměty v prostředí a bylo možné je při hraní zvedat pomocí dotykového ovládání. Zbraně a předměty si rovněž můžete vyměnit tak, že je doslova odstraníte ze svého těla.

Proto pokud jste majitelem Oculus Quest 2, budete se moci pochlubit skvělou exkluzivní hrou, kterou si nemůže zahrát každý… závist.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn