Apex Legends Ballistic – náhledový obrázek

Respawn odhalil legendu pro nadcházející sezónu Apex Legends

27. 4. 2023
Zdroj náhledu: Respawn

Respawn Entertainment odhalil příběhový trailer pro novou postavu nadcházející sezóny Apex Legends s názvem Arsenal. Trailer je součástí tzv. série „Stories from the Outlands“. Půjde o veterána her Apex, Ballistica, který je donucen vrátit se zpět do arény.

„Pod jménem Ballistic byl August Montgomery Brinkman kdysi největším konkurentem v Thunderdome Games,“ vysvětluje Respawn. „Po tragické ztrátě svého švagra se však stáhl.

Čtyřicet let zůstával v úkrytu, náhlá nečekaná událost jej však zatáhla zpět a přinutila ho učinit Syndikátu nabídku, kterou nešlo ignorovat.

Krom nové legendy se také dočkáme změny na mapě World’s Edge. Objeví se nové výzvy se zbraněmi a rozvine se také střelnice. Respawn Entertainment slibuje i změny v hodnocení, i když neuvádí nic konkrétního. 17. sezóna Apex Legends v řadě bude spuštěna 9. května, tudíž si již dopředu můžete blokovat víkendy a zatahovat rolety, bude se střílet.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.