LOVE - Epic Games Store

Retro plošinovka zdarma na Epic Games Store

18. 1. 2024
Zdroj náhledu: Fred Wood

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat retro plošinovku LOVE od nezávislého vývojáře Freda Wooda.

Pokud máte rádi výzvy, milujete plošinovky a chcete si je užít ve starém retro vizuálu, je dnešní rozdávačka na Epic Games Store přesně pro vás. Nezávislý počin LOVE od vývojáře Freda Wooda vám nabídne 16 náročných úrovní, jedinečný systém respawnu, skvělý soundtrack složený skladatelem Jamesem Bennettem či online žebříčky. Kromě toho se také můžete těšit na editor úrovní či režim speedrun určený pro hráče, kteří rádi bojují s časem. Kromě dnes rozdávané jedničky jsou k dispozici ještě další dva díly LOVE 2 a LOVE 3.

Retro plošinovka LOVE bude na Epic Games Store k dispozici do 25. ledna 2024 a další zajímavé retro hry naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.