Reveil - úvod

Reveil, psychologický horor, vyjde už v březnu 

24. 1. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojáři z Pixelsplit naplánovali uvedení na trh své nové hry Reveil. Tento titul hororového žánru s psychologickým nádechem má zamířit 6. března na PC, Playstation 5 a Xbox Series. Oznámení doprovázela krátká upoutávka a časově omezená sleva deset procent na Steamu (platí až do 13. března 2024), aby si hráči mohli hru předkoupit. 

V titulu Reveil se hráči ujímají postavy Waltera Thompsona, jenž se snaží najít svou zmizelou manželku Marthu a dcerku Dorie prostřednictvím prozkoumávání své vlastní reality, svého duševního stavu a vzpomínek. Jednoho rána se Walter probouzí v prostředí cirkusu, jenž se nechalo inspirovat skutečným cirkusem ze šedesátých let, a nemůže si vzpomenout, co se dělo předcházející noci. Walter dokáže myslet pouze na to, jak kdysi pracoval u cirkusu jako kulisák. Věci se začnou stávat šílenější a bizarnější. Kde je vlastně pomyslná hranice mezi skutečností, vzpomínkou a halucinací? Z tohoto místa neexistuje možnost návratu. Nutně musíte podstoupit veškeré kroky, abyste dokončili příběh za každou cenu. 

V den vydání 6. března bude mít navíc Reveil vydání Funhouse Edice, jejíž součástí budou: 

  • Pět původních písní, jež se objevily v předchozích upoutávkách na titul 
  • Digital Artbook (obsahuje čtyřicet jedna stran) 
  • Efekt černobílé kamery 
  • Komentáře vývojářů z Pixelsplit 
  • Plus přídavek pěti zvukových záznamů, jež umožní hráčům ponořit se více do světa Reveil (nahrané původními dabéry z titulu) 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: bloody-disgusting

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.