Steam Deck

Valve přidává nové funkce pro Steam Deck

9. 4. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Po měsíci, kdy prvním hráčům doručil Steam Deck samotný Gabe Newell, dostává přenosné herní zařízení pár vylepšení. Chystané novinky by měly usnadnit přístup a vylepšit herní zážitky. Mezi ně patří pokročilé vyhledávání v knihovně, vytváření vlastních herních kolekcí a rychlejší prohledávání obchodu. Dále dostáváme větší nabídku limitu frameratu, vybrat si můžeme mezi 15, 30 a 60 fps a podle vašeho vkusu si můžeme přizpůsobit klávesnici. Nově si také můžeme ověřit status hry, zda je kompatibilní s naším zařízením, a dále ho můžeme doporučit, nebo naopak zavrhnout. Více vylepšení a detailnější popis najdete zde:

Ověřených her pro Steam Deck je už přes 2000 a číslo se stále zvyšuje. Na všechny tyto novinky se můžeme těšit během tohoto měsíce. Pokud jste si tedy nové herní zařízení už pořídili, nezbývá nám nic jiného než vám popřát hezkou zábavu! A pokud o koupi teprve uvažujete, nezapomeňte při rozhodování zohlednit i tyto přichystané novinky.

Tagy:

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.