Rust obohacuje podmořský svět

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Facepunch Studios
Rust je zde s námi již nějaký ten pátek. Hra vyšla v předběžném přístupu v roce 2013 a plné verze se dočkala až roku 2018. Vývojáři na hře ale stále pracují a vydávají časté updaty. Jeden takový větší update do hry přijde už zítra, to znamená 5. srpna.
Update bude obsahovat ponorky, torpéda, něco jako tlakové harpuny a samozřejmě žraloky. Ve hře vás můžou zabít jak ostatní hráči, tak divoká zvěř. Přežívání není žádná brnkačka, ale dle vývojářů to asi není tak hardcore, jak by si představovali. Proto nejspíše chtějí přidat jednoho z největších predátorů oceánu.
Ve videu můžete vidět, že je možné se dostat do podvodních laboratoří, které budete moci vydrancovat a nalézt několik užitečných itemů. Ponorky lze zakoupit v rybářských vesnicích za určité množství šrotu. Toto množství bude záležet na velikosti ponorky. Pořídit si můžete buď jednomístnou ponorku a nebo dvoumístnou. Update také nabídne 2 typy torpéda. První typ se bude používat pod hladinou a ten druhý na hladině například k útoku na lodě.
Vývojáři ale nezapomněli, že ve hře je také potřeba relaxovat a čas od času si trochu odpočnout. Do hry proto přichází i rybaření. Některé ryby vám sebou přinesou náhodné předměty, jiné slouží pouze k jídlu. Úlovky ale také můžete prodat a dostat za ně nějaký ten šrot.
Zdroj: pcgamer.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn