rust náhled

Rust obohacuje podmořský svět

4. 8. 2021
Zdroj náhledu: Facepunch Studios

Rust je zde s námi již nějaký ten pátek. Hra vyšla v předběžném přístupu v roce 2013 a plné verze se dočkala až roku 2018. Vývojáři na hře ale stále pracují a vydávají časté updaty. Jeden takový větší update do hry přijde už zítra, to znamená 5. srpna.

Update bude obsahovat ponorky, torpéda, něco jako tlakové harpuny a samozřejmě žraloky. Ve hře vás můžou zabít jak ostatní hráči, tak divoká zvěř. Přežívání není žádná brnkačka, ale dle vývojářů to asi není tak hardcore, jak by si představovali. Proto nejspíše chtějí přidat jednoho z největších predátorů oceánu.

Ve videu můžete vidět, že je možné se dostat do podvodních laboratoří, které budete moci vydrancovat a nalézt několik užitečných itemů. Ponorky lze zakoupit v rybářských vesnicích za určité množství šrotu. Toto množství bude záležet na velikosti ponorky. Pořídit si můžete buď jednomístnou ponorku a nebo dvoumístnou. Update také nabídne 2 typy torpéda. První typ se bude používat pod hladinou a ten druhý na hladině například k útoku na lodě. Vývojáři ale nezapomněli, že ve hře je také potřeba relaxovat a čas od času si trochu odpočnout. Do hry proto přichází i rybaření. Některé ryby vám sebou přinesou náhodné předměty, jiné slouží pouze k jídlu. Úlovky ale také můžete prodat a dostat za ně nějaký ten šrot.

Zdroj: pcgamer.com

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.