Saints Row - gang

Saints Row odhaluje vaše parťáky

12. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnosti Volition a Deep Silver se na srpnové vydání připravují novým trailerem s postavami ze hry Saints Row, který přibližuje, co můžete od svých přátel očekávat. Přijedete do Santo Ileso s úmyslem ovládnout město svým novým podnikem, ten je náhodou velmi nelegální a nestabilní. Nebudete na to ale sami. Trailer obsahuje jen málo podrobností o samotné hře, nicméně popisuje, s kým budete budovat své zločinecké impérium a kdo se vás chystá zastavit.

Především Eli je klidný a chladný, zatímco je mozek celé vaší operace. Je to on, kdo investuje vaše těžce vydělané zisky a udržuje podnik v chodu. Neenah je řidička skupiny, jež se stará o seřízení všech vozidel – a zdá se, že jich je hodně – a nakonec je zde Kevin, kuchař bez košile, jehož úkolem je zajistit, aby se všichni dobře najedli. Brzy po příjezdu do Santo Ileso se s partou nastěhujete do krásného sídla. Je to velký pokrok oproti ošuntělým bytům a pokojům, jež si skupina obvykle pronajímala v předešlých dílech.

Proti komu budeme stát?

V Saints Row zároveň byly představeny tři nepřátelské frakce. První skupinou, kterou jsme viděli, byli Lost Panthers pod vedením Sergia Valeze. Jedná se o původní pouliční gang ze Santo Ileso. Jsou posedlí mocí i automobilovou kulturou a ovládají většinu hlavních kriminálních aktivit v Santo Ileso: krádeže aut, obchod s drogami, protekci a pašování. Následně jsme se mohli setkat s The Idols, vedenými skupinou s názvem The Collective. Idolové jsou anarchistická sekta, jejímž cílem je zničit systém, tj. celou společenskou, kulturní, politickou a ekonomickou strukturu, prostřednictvím násilných činů a chaosu.

Zločiny Idolů se pohybují od vrcholných až po směšné, počínaje drobnými krádežemi a vandalismem a konče únosy, vraždami, a dokonce bombovými útoky. Jako poslední se nám představila společnost Marshall Defense Industries, jejímž šéfem je Atticus Marshall. Jedná se o soukromou vojenskou společnost, známou svými vyspělými zbraněmi, neformálními zvyky a mentalitou „střílej první“. Je to jedna z nejvýnosnějších a nejnebezpečnějších společností na světě. Díky technologickému pokroku, dosaženému jejich výzkumným a vývojovým oddělením, si mohou s jistotou nárokovat výhodu v každém konfliktu, do kterého se zapojí.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.