offworld - epic games

Sci-fi adventura a zajímavá RTS hra z Marsu zdarma na Epic Games Store

15. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

I tento čtvrtek nám společnost Epic Games přináší další dvojici her, které si po dobu následujícího týdne můžeme do naší knihovny přidat zcela zdarma. Dnešní nabídku obohatí sci-fi adventura z vesmíru a také navštívíme planetu Mars v zajímavé strategické hře.

Offworld Trading Company

Mars byl kolonizován, největší firmy na Zemi byly vyzvány, aby na rudé planetě začaly stavět své první továrny. Ve hře se vžijete do role šéfa jedné firmy a vaším úkolem bude naplnit potřeby místních obyvatel a zároveň porazit vaši konkurenci, která bude na planetě Mars velká. Titul nabízí jak hru pro jednoho hráče, tak i multiplayer.

Obchodní real-time strategie Offworld Trading Company od vývojářského studia Stardock Entertainment bude na Epic Games Store dostupná do 22. července 2021.

Obduction

Druhým titulem, který stojí po boku Offworld Trading Company, je sci-fi adventura Obduction, jejíž příběh se taktéž odehrává mimo naši civilizaci.V této sci-fi adventuře se ocitneme po únosu mimozemšťanů na neznámé a zničené planetě. Jak však náhle zjistíme, tak planeta je až podivně podobná Zemi. Vyřešte záhady této planety a najděte cestu domů.

Obduction od tvůrců hry Myst bude na Epic Games Store taktéž dostupný do 22. července 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.