Sci-fi adventura a zajímavá RTS hra z Marsu zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
I tento čtvrtek nám společnost Epic Games přináší další dvojici her, které si po dobu následujícího týdne můžeme do naší knihovny přidat zcela zdarma. Dnešní nabídku obohatí sci-fi adventura z vesmíru a také navštívíme planetu Mars v zajímavé strategické hře.

Offworld Trading Company

Mars byl kolonizován, největší firmy na Zemi byly vyzvány, aby na rudé planetě začaly stavět své první továrny. Ve hře se vžijete do role šéfa jedné firmy a vaším úkolem bude naplnit potřeby místních obyvatel a zároveň porazit vaši konkurenci, která bude na planetě Mars velká. Titul nabízí jak hru pro jednoho hráče, tak i multiplayer.

Obchodní real-time strategie Offworld Trading Company od vývojářského studia Stardock Entertainment bude na Epic Games Store dostupná do 22. července 2021.

Obduction

Druhým titulem, který stojí po boku Offworld Trading Company, je sci-fi adventura Obduction, jejíž příběh se taktéž odehrává mimo naši civilizaci.
V této sci-fi adventuře se ocitneme po únosu mimozemšťanů na neznámé a zničené planetě. Jak však náhle zjistíme, tak planeta je až podivně podobná Zemi. Vyřešte záhady této planety a najděte cestu domů.

Obduction od tvůrců hry Myst bude na Epic Games Store taktéž dostupný do 22. července 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn