Cyberpunk 2077 - hodinky

Tvůrci Zaklínače představili nové… hodinky?

8. 12. 2021
Zdroj náhledu: CD PROJEKT RED

Vývojářské studio CD Projekt, známé především díky hrám Zaklínač 3 a Cyberpunk 2077, se rozhodlo rozšířit svůj merchandise o nový produkt – T‑2077. Od 1. prosince 2021 máte možnost předobjednat si limitovanou edici hodinek, inspirovaných dystopickou hrou Cyberpunk 2077.

Zdroj: CD PROJEKT RED

Design je opravdu unikátní, je z něj patrná inspirace futuristickým prostředím a zcela určitě si nenajde fanoušky mezi všemi. Jedná se o voděodolné digitální hodinky vyrobené z titanu. Jsou nabízeny jako vhodné pro muže i ženy a prodejci dávají na výběr mezi třemi velikostmi náramku. Sběratele bude zajímat, že se jedná o limitovanou edici, kdy k zákazníkům po celém světě dorazí pouze 700 kusů.Omezený počet hodinek reflektuje i jejich cena – jedny přijdou na 440 euro, tedy cca 11 000 Kč. Teď už můžeme jen doufat, že předobjednané hodinky dorazí v kompletnějším stavu, než v jakém se na trhu objevila samotná hra Cyberpunk 2077.

Zdroj: CD PROJEKT RED


Článek pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.