Harry Potter: Magic Awakened

Seriál Harry Potter oficiálně oznámen!

12. 4. 2023
 

Už nějakou dobu se o tom šušká, nicméně je to konečně oficiálně potvrzené. Vznikne seriál Harry Potter. Toto oznámení bylo učiněno během prezentace Warner Bros. Discovery novinářům a investorům 12. dubna. Dozvěděli jsme se také, že se HBO Max a Discovery+ oficiálně spojí do nové služby nazvané jednoduše Max. Takže, když jsme si konečně zvykli na HBO Max, těšme se na změny. První informace o seriálu sice unikly už minulý týden, ale nyní je to konečně oficiálně potvrzeno.

Každá sezóna má být založena na jedné z knih franšízy, přičemž Discovery vše popisuje jako dekádu dlouhý seriál. Slovy Caseyho Bloyse, generálního ředitele HBO a Max Content: „Jsme potěšeni, že můžeme divákům poskytnout příležitost objevit Bradavice zcela novým způsobem… Harry Potter je kulturní fenomén a je jasné, že po kouzelnickém světě existuje trvalá láska a žízeň. Ve spolupráci s Warner Bros. Television a JK Rowlingovou se tato nová série Max Original ponoří hluboko do každé z ikonických knih, které si fanoušci po všechny ty roky stále užívají.“

Je také potvrzeno, že se autorka Harryho Pottera JK Rowlingová bude na seriálu podílet. Měla by tím být zachována integrita knih a obrovská věrnost předloze, což si přiznejme, je skutečně u HBO na rozdíl od Netflixu více než možné. Casting a další věci se dozvíme později, možná se vrátí v nějaké jiné roli i některá z ikonických hereckých postav, to uvidíme. Jedno je ale jisté, nyní si budeme moci užít daleko více detailů Bradavic a já již se nemohu dočkat.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.