Humble Bundle – Serious Sam logiáš

Serious Sam kolekce na Humble Bundle

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Někteří z nás si pamatují svalnatého muže s červenými slunečními brýlemi a bílým tričkem s kouřící bombou. Byla to jakási verze Duka Nukema z Wishe. Humble Bundle pro vás připravil skoro celou kolekci tohoto téměř legendárního FPS, Serious Sam. Balíček obsahuje sedmnáct položek a můžete ho získat do 4. 10.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně jednoho eura. Za tu můžete získat čtyři tituly, a to Serious Sam Classics: Revolution, Serious Sam Double D XXL, Serious Sam: Kamikaze Attack a Serious Sam: The Random Encounter. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých deset eur se k těmto hrám přidá Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter – Legend of the Beast, Serious Sam HD: The Second Encounter – Serious 8 DLC, Serious Sam 2, Serious Sam 3: BFE, Serious Sam 3: Jewel of the Nile, Serious Sam 3 Bonus Content DLC, Serious Sam's Bogus Detour a I Hate Running Backwards. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech sedmnáct položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na dvacet eur a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude Serious Sam 4, Serious Sam: Tormental a Serious Sam: Siberian Mayhem.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte pouhé jedno euro za Serious Sam Classics: Revolution, Serious Sam Double D XXL, Serious Sam: Kamikaze Attack a Serious Sam: The Random Encounter.

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších devět eur a získejte také Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter – Legend of the Beast, Serious Sam HD: The Second Encounter – Serious 8 DLC, Serious Sam 2, Serious Sam 3: BFE, Serious Sam 3: Jewel of the Nile, Serious Sam 3 Bonus Content DLC, Serious Sam's Bogus Detour a I Hate Running Backwards.

3. úroveň

Zaplaťte dvacet eur a získejte také Serious Sam 4, Serious Sam: Tormental a Serious Sam: Siberian Mayhem

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.