Skul The Hero Slayer – Logo

Skul: The Hero Slayer vychází na mobily

15. 3. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Skul: The Hero Slayer je roztomilá 2D pixelartová hříčka, která si mě před třemi lety získala nejen kvůli krásnému vizuálu, ale rovněž skrze svou hratelnost a příběh. Hra nabízí poutavý mix akce, dobrodružství a taktiky, který osloví široké spektrum lidí. Jedním z klíčových prvků titulu Skul: The Hero Slayer je jeho příběh, který se odehrává ve fantasy světě plném různorodých postav a nepřátel. Zhostíte se role maličké lebky jménem Skul, která se vydává na epické dobrodružství, aby zachránila království démonů, jež bylo poraženo. Během své cesty potkává ojedinělé postavy,, odhaluje svou pochmurnou minulost, získává nové schopnosti a bojuje s nepřáteli, což dodává hloubku a rozmanitost.

Skul: The Hero Slayer za dobu své existence získal velmi kladné ohlasy mezi hráči i recenzenty. Tento úspěch tvůrci pečlivě střeží a neustále pracují na vylepšování hry prostřednictvím různých aktualizací. Dokonce uvedli na trh placené rozšíření za 4 eura, které přidává čtyři lebky přinášející odlišnou hratelnost a zcela nový zážitek. Tým vývojářů se zaměřuje, aby udržel Skulíka v co nejlepší formě a poskytl hráčům stále nové a zajímavé obsahy. S přidáním placeného rozšíření se Skul: The Hero Slayer rozrostl o další možnosti a strategie, které můžete využít k prozkoumání herních variant.

Jedinou vadou na kráse bylo, že jste si titul nemohli zahrát jinde než na PC a Nintendo Switch, pokud nevlastníte Steam Deck či jiný handheld. Proto autoři SOUTHPAW GAMES a vydavatel NEOWIZ přišli s myšlenkou, díky níž si kostíka užije mnohem širší publikum. Přece jenom každý z nás u sebe nosí jedno mobilní zařízení, které má neustále po ruce, a právě na tuto platformu bude spuštěn. Vy si ho tak můžete užít na cestách nebo ve škole. Skvělé na tom je, že nebudete muset čekat dlouho, neboť jeho uvedení do obchodů Google Play a App Store je plánované na 4. června letošního roku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.