Skull and Bones

Skull and Bones budou mít další betu, tentokrát s povoleným streamováním

14. 12. 2023
 

Legenda, která nikdy nekončí, Skull and Bones, se snad skutečně blíží k vydání. Ano, jsou věci mezi nebem a zemí, na něž se prostě nedá věřit. Couvající velbloudi, plivající ryby nebo kulatá planeta. Jednou z nich byl i neustále odkládaný titul Skull and Bones. Ten ale už nyní pouští druhou betu, která bude probíhat na PC, PlayStationu 5 a Xbox Series X/S od 15. do 18. prosince letošního roku. 

Do bety budou mít přístup vybraní hráči, tedy především ti, kteří se zaregistrovali i do dřívějších testů. Následně to bude klasika, ale pro ty co neznají: přijde vám e-mail s instrukcemi a logem pro stáhnutí hry. Nyní je zde ale přítomná jedna významná výjimka, která se dá považovat za gamechanger blížící se hry. Streamování a sdílení obrázků bude povoleno. Co to znamená? Inu, Ubisoft je očividně s titulem spokojený a už se za něj nestydí. 

Je to sice ten Ubisoft, jenž vydal AC: Mirage a slibuje hory doly zlatý les, ale přesto je neuvěřitelné, že se počin dočká vydání. Skull and Bones však bude mít betu omezenou pouze na šest hodin, takže pokud jste mezi šťastlivci, jež tato plavba čeká, prozkoumejte toho co nejvíc a nezdržujte se s nesmysly. Budete mít k dispozici skladiště, obchod, opravnu lodí, prostor na pokec s ostatními hráči a podíváte se i na africké pobřeží. Co víc chtít? Funkční hru a nezrušení vydání. To je momentálně plánované na 16. 2. 2024, a to na všechny výše zmíněné platformy, tedy PC, Xbox Series X/S, PlayStation a Amazon Luna. Kdo ještě v tuto výpravu věří?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.