House Party – Logiáš

House Party obdrží nové DLC

12. 12. 2023
 

House Party je 3D společenský simulátor s otevřeným světem a point-and-click dobrodružstvím, které se inspiruje klasickými párty filmy z 80. a 90. let. Pokud jste se s tímto projektem ještě nesetkali a máte rádi nebo vám nevadí sexuální obsah, rozhodně vám tento titul mohu doporučit. Kromě explicitního obsahu nabízí značné množství zábavy, která stojí za to. Od doby, kdy jsem tuto hru recenzoval, se rozrostla o několik aktualizací, které například umožňují hrát za ženskou postavu nebo přidávají kosmetické doplňky. Kromě těchto aktualizací bylo přidáno několik placených rozšíření, včetně příchodu populární zpěvačky Doja Cat a zábavného detektivního příběhu s Liz Katz a Gritty Kitty. Tyto expanze přinášejí do hry další rozměr a zábavu. Jediné, co mě trochu překvapilo – ačkoliv to na jednu stranu chápu –, je, že vývojáři ze studia Eek! Games, LLC se rozhodli explicitní obsah přidat do placeného DLC. Pokud tedy máte zájem o sexuální obsah, budete si muset za něj zaplatit 5 eur, což není příliš vysoká částka.

Vývojáři nedávno oznámili další rozšíření, které přinese unikátní vedlejší příběh, sadu oblečení pro všechny postavy a dva nové protagonisty. Tato expanze mají uspokojit poptávku po více dívčích i mužských postavách. Zatím nejsou známy oficiální název ani cena tohoto DLC. Pokud se podíváme na hlavní stránku House Party na Steamu, můžeme si udělat představu o ceně. Větší balíčky, jež nabízejí více než jen kosmetické doplňky, se obvykle pohybují kolem 10 eur (244 CZK). Jedná se však pouze o můj odhad a skutečná cena může být vyšší nebo nižší. Rozšíření také přidá možnost upravit vzhled postav. Dle poskytnutého videa je vidět, že lze měnit barvu oblečení a účesu, aplikovat make-up, měnit barvu zorniček očí, převlékat postavy a nasazovat jim třeba ouška. Tato novinka přináší další možnosti pro personalizaci herních postav. Datum vydání je plánováno na příští rok, avšak autoři slibují, že budou své fanoušky včas informovat. DLC je již nyní dostupné pro přidání do seznamu přání.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.