Skull & Bones

Skull & Bones představily hardwarové nároky

28. 8. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Blížící se pirátská multiplayerová akce v podobě Skull & Bones se má kromě konzolí a streamovacích platforem objevit také na počítačích. Nyní se ukázaly požadované nároky a není to vůbec špatné, když si tedy představíte, že se jedná o hru, která dle ukázek běží naprosto plynule a má neuvěřitelně svobodné možnosti nastavení. Je to tak i velice vstřícný krok od samotného Ubisoftu, který už dva měsíce před vydáním ukázal online funkce a především ony hardwarové nároky.

Zdroj: Ubisoft

Očividně si můžete všimnout, že si zahrajeme snad všichni. Velkou výhodu mají ti, co mají doma místo počítače jadernou ponorku, protože ti si budou moct užít odemčená fps, 4K HDR rozlišení a spoustu dalšího. Jak já těm klikařům závidím. Velkou výhody by měly nabízet online funkce. Mělo by se jednat hlavně o servery, které budou jak dedikované fyzické, tak cloudové pro případ dočasné neschopnosti těch fyzických. Skull & Bones budou mít také pokryté podvodníky, na všechny dohlédne BattlEye a VMProtect. Hra vyjde už 8. listopadu na PC, PlayStationu 5, Xboxu Series X/S, Stadii a Luně.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.