Skull & Bones představily hardwarové nároky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Blížící se pirátská multiplayerová akce v podobě Skull & Bones se má kromě konzolí a streamovacích platforem objevit také na počítačích. Nyní se ukázaly požadované nároky a není to vůbec špatné, když si tedy představíte, že se jedná o hru, která dle ukázek běží naprosto plynule a má neuvěřitelně svobodné možnosti nastavení. Je to tak i velice vstřícný krok od samotného Ubisoftu, který už dva měsíce před vydáním ukázal online funkce a především ony hardwarové nároky.

Zdroj: Ubisoft

Očividně si můžete všimnout, že si zahrajeme snad všichni. Velkou výhodu mají ti, co mají doma místo počítače jadernou ponorku, protože ti si budou moct užít odemčená fps, 4K HDR rozlišení a spoustu dalšího. Jak já těm klikařům závidím.
Velkou výhody by měly nabízet online funkce. Mělo by se jednat hlavně o servery, které budou jak dedikované fyzické, tak cloudové pro případ dočasné neschopnosti těch fyzických. Skull & Bones budou mít také pokryté podvodníky, na všechny dohlédne BattlEye a VMProtect. Hra vyjde už 8. listopadu na PC, PlayStationu 5, Xboxu Series X/S, Stadii a Luně.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn