Skyrim má věrné fanoušky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bethesda

Skyrim obsahuje mnoho zbraní, jež mohou hráči použít proti různým druhům nepřátel, na které narazí. Na své pouti Skyrimem můžete najít a ukovat meče, dýky, luky, bojové sekery a mnoho dalšího.

Skyrim – koncept Art

Zdroj: igdb

Některé z těchto zbraní patří do rodiny daedrických zbraní ve Skyrimu. Ta jsou považována za jedny z nejsilnějších ve hře a není snadné je získat. Pro jejich získání musí hráči získat daedrická srdce a ebenové ingoty a z nich je vykovat. Aby je mohli ukovat, potřebují hráči kovářskou dovednost na 90. úrovni a bonus Daedra Kovářství. Tyto zbraně však stojí za námahu a mohou být velkým přínosem proti nepřátelům, na které ve Skyrimu narazíte.

Skyrim má věrnou fanouškovskou základnu

Skyrim má takovou popularitu, že si nechala fanynka na záda vytetovat jednu z daedrických zbraní. Uživatel Redditu s přezdívkou bigrat455 zveřejnil fotografii svého tetování, na kterém je vyobrazena daedrická dýka. Tetování se nachází mezi lopatkami a jeho detaily jsou jasně viditelné na rukojeti a čepeli.
Tetování daedrické dýky bylo dobře přijato. Mnoho uživatelů poznamenalo, že umělecké dílo je ohromující a líbí se jim, jak detailně bylo zpracováno. Jeden z komentujících tvrdí, že daedrická dýka vypadá z celé rodiny zbraní ze Skyrimu nejlépe, zatímco jiný se ptá, zda bigrat455 plánuje v budoucnu přidat další.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition je na Steamu k dispozici za 39,99 eur, přičemž pokud budete chtít výroční edici, budete si muset připlatit dalších deset eur, což považuji za naprosto neadekvátní.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn