SnowRunner náhled

SnowRunner update a nové DLC

2. 3. 2022
Zdroj náhledu: Saber Interactive

SnowRunner je automobilový simulátor, kde se ve velice výkonných vozidlech nacházíte na různém extrémním terénu. Titul je od vývojářského studia Saber Interactive a na Steamu se pyšní 87 % kladných recenzí. Momentálně dobrou zprávou pro všechny fanoušky hry je fakt, že vyšel nový update 16.1 společně s DLC balíčkem, který nese název „SnowRunner – Crocodile Pack“. Pojďme to vzít pěkně popořádku a nejdříve se podíváme na novinky, které s sebou nese update. Ten s sebou bohužel nějaké drastické změny nepřinesl, nicméně i tak některé hráče nejspíše potěší. Byl přidán crossplay mezi PC a Xboxem. Dále byly také opraveny některé bugy ve hře.

Zdroj: Saber Interactive

Více atraktivní novinkou ale nejspíše bude již nové zmíněné DLC Crocodile. To do hry přinese nové vozidlo Step 33-64 „Crocodile“. Kromě tohoto vozidla DLC obsahuje i přívěs. Pokud si chcete DLC zahrát, na Steamu se dá zakoupit za docela slušnou cenu, a to 3,99 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.