Soutěž o 10x herní merch

Soutěž o 10x herní merch

1. 3. 2022
 

Jak lépe zahájit nový měsíc než soutěží? Společně s e-shopem Posters.cz, na kterém naleznete velké množství herního, filmového i komiksového merche a mnoho dalšího, jsme si připravili soutěž o herní merch. Zasoutěžíme si o deset věcných cen pro deset z vás. O co se soutěží, se můžete detailně podívat níže.

Společnost Posters věnovala    

Soutěž – jak se zapojit?    

Soutěž bude probíhat od 1. 3. 2022 do 8. 3. 2022 na naší facebookové stránce a nezapomeňte se podívat i na FB Posters.cz.

Pro vstup je nutné být sledujícím, tedy mít To se mi líbí na našem facebooku. Kromě toho je ještě potřeba:

  • Olajkovat tento příspěvek.
  • Napsat jakýkoliv komentář.
Tagy:

Matyáš Macek

Matyáš přišel o herní panictví s „vietnamkou“, tedy s „fejkovou“ retro TV konzolí z tržnice při hraní Battle City, Contra, Bomberman a dalších retro pecek. Poté následovalo období PS konzolí, GTA 2 počínaje, Duke Nukemem konče. Nyní spíše preferuje hraní na PC a VR, ale na konzole nezanevřel. Nejoblíbenější hrou je Stronghold Crusader. Je studovaným lékařem a kromě hraní je jeho největším koníčkem cestování a posezení s přáteli.

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.